Sosyal Ekran Sistem Özellikleri

Swarm Checkin : Swarm Uygulaması ile Yapılan Checkin yer bildirimi işlemlerinde tv de müşterinin ismi ve resmi ile Hoşgeldin Mesajı Yayınlanır.

Foursquare Tavsiye : Foursquare sitesinde işletmeye yapılan tavsiye ve yorumlar işletme sahibinin onayından geçtikden sonra tv de yayınlanır.

Twitter : Twitter üzerinden herkese açık paylaşım yapan kullanıcılar açıklama kısmına #mekanadı şeklinde #hashtag eklerse işletme sahibinin onayından sonra yada otomatik olarak ekranda yayınlanır.

Instagram : Instagram üzerinden herkese açık paylaşım yapan kullanıcılar açıklama kısmına #mekanadı şeklinde #hashtag eklerse işletme sahibinin onayından sonra yada otomatik olarak ekranda yayınlanır.

Resim Galerisi : Tvde yayınlamak istediğiniz ürün , mekan , kampanya , reklam vb. resimlerinizi panelden ekleyerek slayt olarak ekranda göstermenizi sağlar.

Kampanya Modülü : İşletmenizde Checkin Yapan müşterilere süpriz olarak kampanya tanımlayıp ücretsiz ürün veya indirim yapabilir bu bildiriyi ekranlarda gösterebilirsiniz.

Maç Bilgi Ekranı : Maç yayını yapan işletmeler için ilerki günlerde oynayacak maçlar hakkında ekranda bilgi maç günü ve saatini animasyon olarak gösterebilirsiniz.

Duyuru Ekranı : Tv Ekranının Alt Kısmında bant şerit üzerinde dilediğiniz yazıları panelden ekleyip kayar şekilde yayınlayabilirsiniz.

Haberler : Güncel olarak Spor ve Magazin Haberleri Ekranlarda yayınlanır.

Video Yayını : Kontrol panelinden yüklediğiniz videoları tv ekranlarınızda yayınlayabilirsiniz.

Hakkında

Sosyal Medya üzerinden yer bildirimi check in yapan müşterileri Televizyonunuzda Hoşgeldin …. Mesajı ile karşılayın.. Kampanlayarınızı yayınlayın ve ücretsiz dijital reklam oluşturun..Hemen bizi arayarak ihtiyacınızın tam karşılığı olan çözümlere ulaşabilirsiniz.

Adres ve Telefonlar

BİZE ULAŞIN